Oferta pracy

Regionalny manager sprzedaży

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • działania marketingowe wobec klientów z obszaru woj. podkarpackiego i lubelskiego

  • działania handlowe prowadzące do zawarcia umowy z klientem
  • profesjonalna reprezentacja spółki Eurogrant oraz jej oferty na zewnątrz

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek marketing

  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • duża aktywność oraz kreatywność w zakresie działań marketingowych

  • minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług doradczych,konsultingowych lub finansowych

  • wysoka skuteczność działania prowadząca do zawierania kontraktów

  • znajomość technik negocjacyjnych

  • dobra znajomość tematyki funduszy europejskich

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoka komunikatywność

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • pełna dyspozycyjność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • czynne prawo jazdy kat. B.

ok/news/8/67/Regionalny-manager-sprzedazy/d,pracaok/news/8/67/Regionalny-manager-sprzedazy/d,praca